Apie mus

 • Vaikų žaidimų kambarys “Bababasas” įsikūrė 2014 metais. Tai pirmasis ir vienintelis toks kambarys Rokiškyje. Idėja sukurti tokį kambarį kilo organizuojant vaiko gimtadienį ir ieškant panašaus kambario kitame mieste. Pavadinimą būtent ir sugalvojo 3 metukų jubiliatas 🙂 

  Kurdami šį kambarį, atsižvelgėme į mūsų vaikučių pomėgius bei norus, todėl kambaryje bus smagu žaisti ir išdykauti visiems mažyliams. “Bababase” Jūs rasite žaidimų erdvę su karstyklėmis, kliūtimis, čiuožykle, kamuoliukų baseinu bei batutu, galėsite pasportuoti ant bėgimo takelio. Taip pat rasite mažą namelį, virtuvėlę, paspiriamų mašinėlių, lėlių kampelį bei mažų mašinyčių, su kuriomis bus smagu žaisti ant išmarginto kilimo. Vaikučiai galės pasisupti įrengtose sūpynėse, pamėtyti kamuolį į krepšį, nuvažiuoti nuo “amerikietiško kalnelio”, pasisukti supamuosiuose krėsluose ar pasimokyti dėlioti iš raidžių žodžius ir skaičius magnetinėje lentoje. Tėveliai galės prižiūrėti savo vaikučius patogiuose sėdmaišiuose su kavos ar arbatos puodeliu.

 • Švęsdami šventę mūsų kambaryje, galite užsisakyti personažų pasirodymą. Galimi personažai: Kakė Makė, vėžliukas Ninzė, pimpačkiukas, ledo šalies karalienė Elza, linksmasis tigriukas, pelytė Minė, mergaitė Maša, princesė, fėja, indėnė, piratė, raganėlė, havajietė, Alisa iš stebuklų šalies, Monstrė, Pepė ilgakojinė, balerina. Dėl kainų ir detalesnės informacijos skambinkite mūsų telefonu.

  Tėveliai mūsų kambaryje gali naudotis nemokamu internetu (Wi-Fi), yra televizorius, kambaryje skamba vaikiška muzika.

  • Pasakų personažai

   Paįvairinkite savo šventę užsisakydami pasakų personažus.

  • Sveikas oras

   Kambaryje yra oro sterilizatorius kuris naikina mikrobus ir virusus.

  • Žaidimų aikštelė

   Žaidimų aikštelė su batutu, karstyklėmis, kamuoliukų baseinu ir kt.

  • Puiki erdvė

   Žaiskite ir pramogaukite erdvėje, pilnoje įvairių žaislų ir užsiėmimų. Yra Wi-Fi ir TV.